Asfaltový šindeľ

Asfaltový šindeľ - záruka 10 rokov
vyplňte si záručný list

Nákupné spoločenstvo Lyoness

Lyoness, založené Hubertom Freidlom 2003, ponúka svojim členom peniaze späť z každého nákupu. Pôvodne začínalo v štyroch krajinách, v súčasnosti sa vyvinulo na medzinárodnú spoločnosť ponúkajúcu všetkým účastníkom jedinečnú Win-Win situáciu. Lyoness poskytuje globálnu sieť, z ktorej profitujú členovia aj partnerské spoločnosti. Členovia dostanú späť peniaze, zatiaľ čo partnerské spoločnosti získavajú lojálnych zákazníkov a radi im poskytujú špeciálne výhody.

Lyoness je momentálne aktívne v 28 krajinách Európy ako aj v USA, v Kanade, Brazílii, Spojených arabských emirátoch, v Katare, v Južnej Afrike a v Ázijsko-pacifickej oblasti (Hongkong, Macao, Austrália, Filipíny, Thajsko) a teší sa celosvetovo z viac ako 2,4 milióna členov.Štyri nákupné možnosti

S Lyoness majú členovia celosvetovo k dispozícii vždy tie správne nákupné možnosti. Či už s Cashback Card, alebo s mobilnými poukážkami (Mobilný Cashback), s originálnymi poukážkami/darčekovými poukážkami partnerskej spoločnosti alebo pri online nakupovaní - členovia dostanú pri každom nákupe peniaze späť.

GuttaFOL GuttaBeta GuttaGliss GUTTANIT strešné krytiny GuttaTec GuttaTop